پیام فرستادن

شانگهای RONGYAO VEHICLE CO.، LTD

خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
خانه

Shanghai Rongyao Vehicle Co.,Ltd

Shanghai Rongyao Vehicle Co.,Ltd

1 2 3 4 5 6 7 8
Shanghai Rongyao Vehicle Co.,Ltd Shanghai Rongyao Vehicle Co.,Ltd Shanghai Rongyao Vehicle Co.,Ltd Shanghai Rongyao Vehicle Co.,Ltd Shanghai Rongyao Vehicle Co.,Ltd Shanghai Rongyao Vehicle Co.,Ltd Shanghai Rongyao Vehicle Co.,Ltd Shanghai Rongyao Vehicle Co.,Ltd
شانگهای Rongyao خودرو شرکت با مسئولیت محدود شانگهای Rongyao خودرو شرکت با مسئولیت محدود شانگهای Rongyao خودرو شرکت با مسئولیت محدود شانگهای Rongyao خودرو شرکت با مسئولیت محدود شانگهای Rongyao خودرو شرکت با مسئولیت محدود شانگهای Rongyao خودرو شرکت با مسئولیت محدود شانگهای Rongyao خودرو شرکت با مسئولیت محدود شانگهای Rongyao خودرو شرکت با مسئولیت محدود
شرکت اطلاعات:
نوع کسب و کار : سازنده
توزیع کننده / عمده
صادر کننده
فروشنده
صفحه اصلی بازار : آمریکای شمالی
آمریکای جنوبی
اروپای غربی
اروپای شرقی
آسیای شرقی
جنوب شرقی آسیا
خاورمیانه
افریقا
اقیانوسیه
مارک های : Rongyao
تعداد کارمندان : 300~500
فروش سالانه : 20 Million-25 Million
سال تاسیس : 2005
صادرات کامپیوتر : 90% - 100%

شانگهای Rongyao خودرو شرکت با مسئولیت محدود. یک شرکت تولید متوسط ​​و جامع است که تحقیقات و بهره برداری، تولید و بازاریابی موتور سیکلت، موتورسیکلتهای سه چرخ، Go-karts، ATV، دوچرخه های خاکی، کامیون های سواری، اسکوتر و غیره را ادغام می کند.

مهندسین فنی با تجربه و بسیاری از کارکنان قابل اعتماد درازمدت، تضمین موثر هستند که ما کیفیت قابل اعتماد و قیمت رقابتی ارائه می دهیم. این شرکت همیشه بر قیمت ترین ترجیحی، کارآمد ترین کار و خدمات متمرکز تأکید می کند. بنابراین ما شهرت خوبی کسب کردیم و عرضه کننده بلند مدت شرکت آمریکایی تبدیل شد.


محصولات ما به ایالات متحده، اروپا، و بسیاری از کشورهای دیگر یا مناطق جهان صادر شده است.

موقعیت در نقطه شروع بالا، ما به طور مداوم به دنبال ساخت و معرفی تکنولوژی جدید به منظور تنظیم و ساخت ساختار محصولات است. همچنین ما به طور مداوم در مدیریت اساسی تقویت و معرفی استعدادهای جدید برای تضمین کیفیت محصول و بهره برداری از بازار جدید.

"با احترام امروز عقب ماندگی است" --- که در Rongyao به نوآوری در آینده نیاز دارد. به دنبال آینده، اعتماد و حمایت شما بزرگترین انگیزه ما خواهد بود. ما شما را با خدمات با کیفیت بالا تر برای حمایت و عشق شما به ارمغان می آوریم.

اطلاعات تماس
Shanghai Rongyao Vehicle Co.,Ltd

تماس با شخص: Mr. Jackycai

تلفن: 0086-13761175834

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما